Pro nenáročné

Pro nenáročné zákazníky a seniory máme připraveny základní, cenově přijatelné modely Wi-Fi routerů, které však bez problému splní vše, co od Wi-Fi routeru potřebujete. Vzhledem k tomu, že tyto routery jsou vybaveny WAN rozhraním o maximální rychlosti 100 Mbit/s, měly by být použity pouze tehdy, pokud máte Internetovou přípojku se základní rychlostí (např. naše tarify Single MINI, OPTIMAL a PREMIUM). U ostatních tarifů již doporučujeme zvolit routery s Gigabitovým rozhraním. Pokud máte k Wi-Fi připojeno pouze pár zařízení a případně se občas připojí návštěva, udělají Vám tyto routery určitě dobrou službu.
850 Kč
TP-Link TL-WR850N

Rychlost Wi-Fi až 300 Mbit/s mezi zařízeními


TP-Link TL-WR850N je bezdrátový router pro nenáročné uživatele s přijpojením k Internetu o maximální rychlosti 100 Mbit/s. Pro komunikaci mezi zařízeními v rámci vnitřní sítě router nabízí Wi-Fi o rychlosti až 300 Mbit/s. TL-WR850N nabízí dostatečný bezdrátový výkon pro HD video streaming, VoIP nebo hraní her na frekvenci 2.4 GHz. Pro kabelové připojení dalších zařízení jsou k dispozici 4x 100 Mbit/s porty.

Zobrazit parametry
1 100 Kč
MikroTik hAP lite

Rychlost Wi-Fi až 300 Mbit/s mezi zařízeními


MikroTik hAP lite představuje nejvýhodnější router vhodný do každé nenáročné domácnosti nebo kanceláře s Internetovou přípojkou do 100 Mbit/s. Tento router disponuje 2 integrovanými anténami, díky kterým zajistí spolehlivé 2.4GHz Wi-Fi pokrytí s rychlostí až 300 Mbit/s. hAP lite dále nabízí tři 100 Mbit/s LAN porty vhodné pro připojení stolního počítače, televize či dalšího bezdrátového AccessPointu.

Zobrazit parametry

Zlatá střední cesta

Zlatá střední cesta – to jsou naše nejoblíbenější routery, které si pořizuje většina zákazníků. Tyto Gigabitové routery poskytují dostatečně vysoký výkon pro skvělé pokrytí signálem a dosahují i vysokých přenosových rychlostí. Jsou tak vhodné pro všechny námi nabízené tarify a jejich výběrem určitě nešlápnete vedle. Všechny routery v naší nabídce pečlivě testujeme, abychom Vám mohli nabídnout pouze ty, u kterých je zaručena maximální spolehlivost a nízká poruchovost. Nejinak je tomu i u této kategorie routerů. Navíc je kromě nás naživo „testují“ i naši zákazníci, kterým bez problému slouží dlouhá léta.
1 650 Kč
TP-Link Archer C6

Rychlost Wi-Fi až 867 Mbit/s mezi zařízeními


TP-Link Archer C6 (AC1200) je dvoupásmový bezdrátový Wi-Fi router střední třídy vhodný pro až gigabitové Internetové přípojky. Klíčovou funkcí tohoto zařízení je technologie MU-MIMO pro až 2x rychlejší připojení a technologie Beamforming pro ještě lepší, silnější a stabilnější pokrytí. Připojit se k routeru můžete jak pomocí 2.4GHz sítě s rychlostí 300 Mbit/s, tak i pomocí 5GHz sítě s rychlostí až 867 Mbit/s.

Zobrazit parametry
2 400 Kč
MikroTik hAP AC wave2

Rychlost Wi-Fi až 867 Mbit/s mezi zařízeními


MikroTik hAP AC wave2 je Gigabitový Wi-Fi router plný moderních technologií, představující zlatý střed mezi cenou a kvalitou. Tento router vysílá signál na frekvenci 2.4 GHz při rychlosti až 300 Mbit/s a 5 GHz při rychlosti až 867 Mbit/s. Pro připojení dalších zařízení nebo AccessPointů je k dispozici 5 Gigabitových LAN portů. Rychlý router hAP AC wave2 si poradí i v zarušeném prostředí panelákové zástavby.

Zobrazit parametry
3 200 Kč
MikroTik hAP ac3

Rychlost Wi-Fi až 867 Mbit/s mezi zařízeními


MikroTik hAP ac3 je Gigabitový Wi-Fi router s dvěma externími anténami s vysokým ziskem pro ještě lepší pokrytí signálem. Je tak ideálním řešením pro kanceláře nebo rozlehlejší domy. Mezi další výhody tohoto routeru patří také jeden pasivní PoE port pro napájení dalšího zařízení a USB pro flashdisk nebo 4G/LTE modem. hAP ac3 vysílá na 2.4 GHz (rychlost až 300 Mbit/s) a 5 GHz (rychlost až 867 Mbit/s) zároveň.

Zobrazit parametry
6 200 Kč
MikroTik hAP ac3 LTE

Rychlost Wi-Fi až 1 167 Mbit/s mezi zařízeními


Bezdrátový Wi-Fi router Mikrotik hAP ac3 LTE nabízí kombinaci dvoupásmového AC1200 Wi-Fi a rychlého LTE připojení. Tento router nabízí připojení skrze 2.4GHz síť při rychlosti až 300 Mbit/s5GHz síť při rychlosti až 867 Mbit/s a LTE síť při rychlosti až 300 Mbit/s. Dále nabízí 5 Gbitových portů a USB. Představuje tak zařízení vhodné pro  zálohování konektivity pro případ výpadku hlavního připojení doma nebo v kanceláři.

Zobrazit parametry

Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 (podle dřívějšího označení 802.11ax) je nová generace bezdrátové sítě. Wi-Fi 6 běží v pásmech 2.4 GHz a 5 GHz. Technologie Wi-Fi 6 přináší mnoho novinek, avšak mezi ty nejzajímavější patří teoretická přenosová rychlost až 9,6 Gbit/s, což je třikrát více než v případě předchozí generace Wi-Fi 5 (802.11ac). Takto vysoké rychlosti se podařilo dosáhnout zvýšením MIMO streamů na 8 a využitím efektivnější modulace 1024-QAM. Wi-Fi 6 také navyšuje celkovou kapacitu sítě a zvládne tak zároveň obsloužit více zařízení při plné rychlosti. Další výhodou je podpora technologie směrování signálu, tzv. Beamforming, která slibuje ještě lepší pokrytí signálem. Pro plnohodnotné využití všech výhod Wi-Fi 6 routerů je nezbytné mít zařízení, které tuto technologii podporuje. V současnosti jde tak například o iPhony 11 a novější a také Samsungy Galaxy S10 a Note 10 a novější nebo Xiaomi Mi 10 5G a novější. Wi-Fi 6 je nicméně plně zpětně kompatibilní, takže se nemusíte obávat, že by vám na starším zařízení Wi-Fi nefungovala. Více o technologii Wi-Fi 6 >
2 250 Kč
TP-Link Archer AX23

Rychlost Wi-Fi až 1 775 Mbit/s mezi zařízeními


TP-Link Archer AX23 (AX1800) je superrychlý ( 1.8 Gbit/s) moderní bezdrátový router s novou generací Wi-Fi 6. Technologie Wi-Fi 6 přináší vyšší rychlosti, menší zpoždění a vyšší kapacitu, což umožňuje ještě více současně připojených zařízení. Jak 2.4GHz (574 Mbit/s), tak i 5GHz (1201 Mbit/s) pásmo je nyní připraveno na 4K streamování, on-line hraní a ultra rychlé stahování. Vylepšený algoritmus směruje paprsek signálu přímo k zařízením a nabízí ještě efektivnější pokrytí.

Zobrazit parametry
2 900 Kč
MikroTik hAP ax2

Rychlost Wi-Fi až 1 775 Mbit/s mezi zařízeními


MikroTik hAP ax2 je dvoupásmový Wi-Fi 6 router s 5 gigabitovými porty a podporou PoE. Technologie Wi-Fi 6 přináší vyšší rychlosti, menší zpoždění a vyšší kapacitu, což umožňuje ještě více současně připojených zařízení. Jak 2.4GHz (574 Mbit/s), tak i 5GHz (1201 Mbit/s) pásmo je nyní připraveno na 4K streamování, on-line hraní a ultra rychlé stahování. Díky vysokoziskovým anténám nabízí hAP ax2 výborné pokrytí. O zabezpečení Wi-Fi sítě se stará nový standard WPA3.

Zobrazit parametry
2 800 Kč
TP-Link Deco X20

Rychlost Wi-Fi až 1 775 Mbit/s mezi zařízeními


Wi-Fi router TP-Link Deco X20 nabízí rychlejší připojení díky nové generaci Wi-Fi 6 s rychlostí až 1 775 Mb/s (1 201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2.4 GHz). Technologie OFDMA a MU-MIMO čtyřnásobně zvyšuje kapacitu a umožňuje současný přenos k více zařízením. Spojením více zařízení Deco X20 do MESH systému rozšíříte Wi-Fi pokrytí do celého domu. Pro vaše bezpečí nabízí Deco X20 šifrování WPA3, antivirus a funkci rodičovské kontroly.

Zobrazit parametry
3 650 Kč
Grandstream GWN7660

Rychlost Wi-Fi až 1 775 Mbit/s mezi zařízeními


Přístupový bod Grandstream GWN7660 nabízí nejnovější generaci Wi-Fi 6 dual-band 2×2:2 MU-MIMO s technologií DL/UL OFDMA a propracovaný design integrovaných antén pro maximální propustnost sítě a lepší pokrytí. Tento AccessPoint vysílá 2.4GHz síť při rychlosti až 574 Mbit/s a 5GHz síť při rychlosti až 1,2 Gbit/s. Představuje tak ideální zařízení pro dokrytí částí domu či zahrady, kde není signál z routeru dostatečný.

Zobrazit parametry
3 900 Kč
MikroTik hAP ax3

Rychlost Wi-Fi až 1 775 Mbit/s mezi zařízeními


Wi-Fi router MikroTik hAP ax3 nabízí rychlejší připojení díky nové generaci Wi-Fi 6 s rychlostí až 1 775 Mb/s (1 201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2.4 GHz). Router má k dispozici 1x 2.5Gbitový PoE port a 4x 1Gbitové porty. O bezproblémové Wi-Fi pokrytí se starají dvě odnímatelné externí antény se ziskem 3.3 dBi a 5.5 dBi. Výhodou je také rychlý USB 3 port pro připojení dalších zařízení.

Zobrazit parametry

Wi-Fi mesh

Wi-Fi mesh je technologie, která umožňuje vzájemně bezdrátově propojit více Wi-Fi síťových prvků, které se pak dohromady tváří jako jediný Wi-Fi router. Díky tomu, že tyto bezdrátové prvky rozmístíme po domě, dosáhneme dokonalého pokrytí Wi-Fi signálem v jakékoli části domu či na zahradě. Při pohybu domem naše zařízení (např. smartphone) vykonává tzv. Wi-Fi roaming a přepojuje se automaticky, aniž byste to poznali, z jednoho Wi-Fi síťového prvku na druhý podle toho, který nabízí lepší signál a rychlost. Wi-Fi mesh prvky jsou umístěny dostatečně blízko u sebe, aby mezi sebou udržovaly dostatečně silné bezdrátové spojení a zároveň dostatečně daleko, aby signálem pokryly co největší prostor. Většinou lze Wi-Fi mesh prvky propojit také i kabelem pro ještě stabilnější propojení. Více o technologii Wi-Fi mesh >
3 050 Kč
TP-Link Deco M4 2-pack

Rychlost Wi-Fi až 1 167 Mbit/s mezi zařízeními


TP-Link Deco M4 využívá systém dvou jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí. Díky pokročilé Deco mesh technologii spolupracují jednotky na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem. Zařízení se automaticky přepíná mezi jednotkami Deco při vašem pohybu po domě pro dosažení nejvyšší možné rychlosti. Dvojbalení Deco M4 poskytuje Wi-Fi pokrytí na ploše až 260 m². A pokud to nestačí, kdykoli k síti jednoduše přidejte další jednotku Deco, abyste zvýšili pokrytí.

Zobrazit parametry
4 350 Kč
TP-Link Deco M4 3-pack

Rychlost Wi-Fi až 1 167 Mbit/s mezi zařízeními


TP-Link Deco M4 využívá systém tří jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí. Díky pokročilé Deco mesh technologii spolupracují jednotky na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem. Zařízení se automaticky přepíná mezi jednotkami Deco při vašem pohybu po domě pro dosažení nejvyšší možné rychlosti. Trojbalení Deco M4 poskytuje Wi-Fi pokrytí na ploše až 370 m². A pokud to nestačí, kdykoli k síti jednoduše přidejte další jednotku Deco, abyste zvýšili pokrytí.

Zobrazit parametry
4 250 Kč
TP-Link Deco X20 2-pack

Rychlost Wi-Fi až 1 775 Mbit/s mezi zařízeními


Spojením dvou a více jednotek TP-Link Deco X20 vznikne Wi-Fi 6 mesh systém, který dokáže nabídnout rychlejší připojení díky nové generaci Wi-Fi s rychlostí až 1 775 Mbit/s (1 201 Mbit/s v pásmu 5 GHz a 574 Mbit/s v pásmu 2.4 GHz). TP-Link mesh znamená, že jednotky Deco spolupracují na vytvoření jednotné sítě, ve které se váš telefon nebo tablet automaticky při pohybu domem připojí k nejrychlejší jednotce s nejlepším signálem. Váš zážitek z rychlé Wi-Fi sítě bude dokonalý.

Zobrazit parametry

GPON

Technologie GPON (Gigabit Passive Optical Network) představuje další krok v poskytování vysokorychlostního gigabitového internetu. Využití technologie GPON znamená vedení optického kabelu až do bytu k zákazníkovi, nikoliv pouze do rackové skříně v suterénu budovy. Díky tomu, odolnosti vůči rušení a absenci jakýchkoliv aktivních síťových prvků po celé trase od poskytovatele až po zákazníka jde o v současnosti nejspolehlivější způsob přenosu internetu.
0 Kč /měs
EchoLife EG8010H ONT

GPON převodník z optiky na ethernet


Huawei EchoLife EG8010H ONT je převodník z optiky na Ethernet, který využívá technologii GPON (Gigabit Passive Optical Network) a nabízí ultraširokopásmový přístup. Tento optický síťový terminál má jeden Gigabitový ethernetový port a je vybaven funkcí vysoce výkonného předávání služeb, která zajišťuje vynikající zážitek z rychlého GPON internetového připojení.

Zobrazit parametry
49 Kč /měs
EchoLife EG8141V5

GPON router s rychlostí Wi-Fi až 300 Mbit/s


Huawei EchoLife EG8141V5 je Gigabitový Wi-Fi router určený pro použití v GPON optických sítích. Klíčovou funkcí tohoto zařízení je technologie MU-MIMO pro až 2x rychlejší bezdrátové připojení. Připojit se k routeru EG8141V5 můžete pomocí 2.4GHz sítě s rychlostí až 300 Mbit/s (802.11b/g/n). O kvalitní signál se starají dvě 5dBi antény.

Zobrazit parametry
99 Kč /měs
EchoLife EG8145V5

GPON router s rychlostí Wi-Fi až 867 Mbit/s


Huawei EchoLife EG8145V5 je Gigabitový Wi-Fi router určený pro použití v GPON optických sítích. Klíčovou funkcí tohoto zařízení je technologie MU-MIMO pro až 2x rychlejší bezdrátové připojení. Připojit se k routeru EG8145V5 můžete jak pomocí 2.4GHz sítě s rychlostí až 300 Mbit/s (802.11b/g/n), tak i pomocí 5GHz sítě s rychlostí až 867 Mbit/s (802.11a/n/ac).

Zobrazit parametry

V ceně routeru je již zahrnuto základní nastavení naším technikem, aby zařízení fungovalo s našimi službami co nejoptimálněji.

GPON zařízení nabízíme pouze formou pronájmu. Nelze si je od nás zakoupit. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Switche

Switche jsou síťové prvky, které mají za úkol propojit mezi sebou různá síťová zařízení nebo dokonce různé části sítě. Představují tedy jakési uzly, které koordinují provoz v síti. Aby nebyla síť zahlcena přebytečnou komunikací, roztřizují přijatá data a zasílají je rovnou svým adresátům. Využijete je tedy zejména tehdy, pokud potřebujete do sítě zapojit kabelem více zařízení (např. TV, tiskárna, PC, herní konzole, NAS, AccessPoint, atd.), než má Váš router volných konektorů.
400 Kč
TP-Link TL-SF1008D

8portový switch 10/100 Mbit/s


Switch TP-Link TL-SF1008D Fast Ethernet je určen pro malé kanceláře nebo pracovní skupiny s připojením k Internetu o max. rychlosti 100 Mbit/s. Všech 8 portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX, která eliminuje potřebu křížených kabelů nebo portů odchozího připojení. S využitím neblokované přepínací architektury switch TL-SF1008D předává a filtruje pakety plnou kabelovou rychlostí a zajišťuje tak maximální propustnost. Řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure pro poloduplexní režim zmírňují neprůchodnost sítě a zajišťují spolehlivý provoz.

Zobrazit parametry
800 Kč
TP-Link TL-SG108

8portový gigatbitový switch


TP-Link TL-SG108 je 8portový Gigabitový switch. 8 portů 10/100/1000 Mbit/s bez blokování umožňuje okamžitý přenos velkých souborů, které vyžadují vysokou propustnost sítě, bez rušivých vlivů. Vnitřní komponenty switche TL-SG108 jsou chráněny velmi kvalitním kovovým pouzdrem, které je zárukou dlouhé životnosti. Switch TL-SG108 úspěšně splnil nároky těch nejpřísnějších testů, abyste se na něj mohli vždy spolehnout. Funkce Auto-Negotation na každém portu snímá rychlost připojení síťového zařízení a inteligentně ji přizpůsobuje, aby zajistila plnou kompatibilitu a optimální výkon.

Zobrazit parametry
800 Kč
TP-Link TL-SG1008D

8portový gigabitový switch


8portový Gigabitový stolní switch TP-Link TL-SG1008D představuje snadný způsob přechodu na síť standardu Gigabit Ethernet. TL-SG1008D výrazně rozšíří kapacitu vaší sítě a umožní tak okamžitě přenášet značné objemy dat. Díky tomu mohou uživatelé doma, v kanceláři nebo v pracovní skupině přesouvat velké, na šířku pásma náročné soubory mnohem rychleji. Přenos grafických, CAD nebo multimediálních souborů přes síť proběhne za okamžik. TL-SG1008D umí také automaticky detekovat stav každého portu a v případě jeho nevyužívání u něj snížit spotřebu energie.

Zobrazit parametry

V ceně routeru je již zahrnuto základní nastavení naším technikem, aby zařízení fungovalo s našimi službami co nejoptimálněji.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Máte zájem o některé z uvedených zařízení?

Zavolejte nám, napište e-mail nebo využijte náš chat vlevo dole.