Přijmeme zaměstnance do pracovního poměru, na pozici Technika telekomunikační sítě.

Náplň práce

  • Instalace nových zákazníků,
  • řešení problému našich zákazníků,
  • instalace a servis vysílačů a dalších zařízení,
  • monitoring infrastruktury a řešení případných incidentů,
  • dokumentování sítě a zařízení.

Požadujeme

  • Zodpovědné a svědomité chování,
  • důslednost, pečlivost až pedantnost,
  • komunikační a organizační dovednosti při jednání se zákazníky,
  • minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického typu nebo prokazatelnou praxi v tomto oboru,
  • řidičské oprávnění min. skupiny B,
  • všeobecnou znalost problematiky IT (základní administrace OS Windows, jednoduchá práce s příkazovou řádkou, …),
  • minimálně základní přehled v technologii počítačových sítí (pojmy IP adresa, DNS, DHCP, IEEE 802.11, VPN, VLAN, Router, Switch, … by vám neměly být cizí).

Výhodou

  • Znalost spojových a telekomunikačních sítí,
  • základní znalost systému RouterOS a AirOS,
  • znalost linuxu a unixových systému,
  • vyhláška č. 50/1978 §5 o odborné způsobilosti v elektrotechnice.

Nabízíme

  • Nástupní mzda 25 tisíc Kč. Po plném zapracování 38 až 55 tisíc Kč.
  • práci v mladém kolektivu,
  • internetové připojení a IPTV,
  • mobilní telefon,
  • notebook,
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny,
  • automobil,
  • zázemí perspektivní společnosti,
  • pracoviště v Karviné.
Máte-li o výše uvedenou pozici zájem, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu info@vejnet.cz.