Outsourcing správy sítě

Nabízíme Vám komplexní správu Vaší sítě.

Přenechte starosti s fungováním Vašich Wi-Fi routerů nebo serverů nám. Naše společnost je Vám schopna zajistit kompletní dohled nad Vaší sítí. Díky mnohaletým zkušenostem s poskytováním připojení k Internetu a provozováním několika stovek aktivních zařízení a serverů, Vám můžeme nabídnout vysokou kvalitu našich služeb.
Každý den máme v terénu několik techniků, kteří jsou schopni v případě problému velmi rychle zasáhnout. Samozřejmostí je u nás aktivní dohled nad stavem Vaší sítě, což nám umožňuje předcházet různým problémům.

Návrh a stavba sítě

Potřebujete navrhnout vlastní síť?

Na trhu působíme již od roku 2003 a máme za sebou tisíce připojených zákazníků a nespočet navržených řešení v oblasti sítí. Díky tomu jsme Vám schopni kompletně navrhnout a postavit vlastní síť. Dokážeme postavit jak klasickou metalickou sít, tak i optickou s přenosovou rychlostí až 100 Gbit/s. Součástí návrhu je samozřejmě také vytipování a nakonfigurování všech potřebných aktivních prvků jako jsou routery, switche, firewally apod.
Při návrhu a budování sítí využíváme nejmodernější technologie a vlastníme profesionální nářadí a přístroje, jako např. svářečku optických vláken, které nám ulehčují každodenní práci. Ne vždy lze použít ve všech částech sítě metalický nebo optický kabel, proto nabízíme i stavbu bezdrátových spojů, a to v licencovaném nebo nelicencovaném pásmu s přenosovou rychlostí až 10 Gbit/s.

Jste firma nebo státní instituce?

Máte-li zájem o outsourcing či návrh sítě, nebo chcete-li se informovat o dalších službách,
které poskytujeme firemním zákazníkům, kontaktujte nás.