Technická podpora

Volné pracovní pozice

Přijmeme zaměstnance do pracovního poměru, na pozici „montážní technik“.

Náplň práce:

  • realizace internetových přípojek u zákazníků
  • řešení reklamací u zákazníka
  • jednání se zákazníky

Požadujeme:

  • aktivní přístup k práci
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost práce ve výškách
  • dobrou znalost PC, respektive OS Windows od XP po Windows 10
  • týmovou spolupráci
  • slušné vystupování
  • ochotu učit se novým věcem
  • znalosti dle §6 vyhlášky 50

Uvítáme:

  • znalost technologie bezdrátových sítí
  • znalost rodiny protokolů TCP/IP
  • zkušenosti s produkty značky Mikrotik a Ubiquiti
  • obchodního ducha

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení odpovídající množství a kvalitě vykonané
  • práce práci v mladém kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání a případného růstu
  • možnost podílet se na rozvoji a výstavbě bězdrátové sítě
  • připojení k internetu zdarma
  • příplatky za pracovní pohotovost

Top