Technická podpora

Volné pracovní pozice

Přijmeme zaměstnance do pracovního poměru, na pozici IT koordinátor.

Náplň práce

    Koordinace techniků, dohled nad probíhajícími projekty.
  • Návrh projektů v oblasti výstavby telekomunikační infrastruktury.
  • Monitoring infastruktury a řešení případných incidentů.
  • Případná práce v terénu při realizaci výstavby telekomunikačních sítí.

Požadujeme

  • Zodpovědné a svědomité chování.
  • Důslednost, pečlivost až pedantnost.
  • Komunikační a organizační dovednosti při jednání se zákazníky.
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Řidičské oprávnění min. skupiny B.
  • Všeobecnou znalost problematiky IT (základní administrace OS Windows, jednoduchá práce s příkazovou řádkou, ...).
  • Minimálně základní přehled v technologii počítačových sítí (pojmy IP adresa, DNS, DHCP, IEEE 802.11, VPN, VLAN, Router, Switch, ... by vám neměly být cizí).

Výhodou

  • Pokročilá znalost spojových a telekomunikačních sítí.
  • Základní znalost systému RouterOS a AirOS.
  • Vysokoškolské vzdělání.
  • Praxe v řízení a managementu lidí.
  • Vyhláška č. 50/1978 §5.

Nabízíme

  • Motivující pracovní ohodnocení.
  • Práci v mladém kolektivu.
  • Firemní benefity.
  • Zázemí perspektivní společnosti.
  • Pracoviště Karviná a okolí.
Top